9 czerwca klasy 3A i 3B Publicznej Szkoły Podstawowej w Bogorii wzięły udział w wyjątkowym wydarzeniu pod hasłem „Książki na gigancie”, zorganizowanym przez GOK na Rynku w Bogorii. Pod opieką pań Anny Maj i Edyty Utnik uczniowie mogli uczestniczyć w ciekawych i twórczych aktywnościach przygotowanych dla dzieci. Czekała na nich m.in. strefa rękodzieła „Drugie życie książek”, strefa chilloutu i animacji oraz książkodzielnia, czyli wymiana książek w formule „książka za książkę”. Była to świetna okazja, aby pokazać dzieciom, że książki mogą nie tylko uczyć i bawić, ale także łączyć ludzi, rozwijać wyobraźnię i zyskiwać drugie życie. Dziękujemy organizatorom za ciekawe spotkanie z książką i za stworzenie miłej, inspirującej atmosfery! Klasy 3A i 3B wróciły z wydarzenia z uśmiechem i przekonaniem, że czytanie naprawdę ma moc!

































